BROMIC ohrievače

Exteriérové ohrievače sú rozdelené na modely Platinum a Tungsten.

Všetky ohrievače sú vyrobené a skonštruované z ušľachtilých materiálov tak, aby vytvorili súlad medzi výkonom, spoľahlivosťou a dizajnom.

PLATINUM SMART-HEAT elektrický ohrievač bol navrhnutý s cieľom minimalizovať svetelné emisie a špeciálne zostavy pre zabudovaný systém do podhľadov exteriérových terás, prístreškov a pod. Je dostupný v bielej / čiernej farbe a je stelesnením štýlu a elegancie bez kompromisov. Spolu so subtílnou nerezovou konštrukciou a farebným keramickým sklom Schott nenápadne umožňujú rôzne kotvenia do steny, stropu a zapustený systém.

TUNGSTEN SMART-HEAT plynový prenosný ohrievač s výrazným dizajnom „vlny“ ponúka výkon, trvanlivosť a eleganciu v jednom vysoko mobilnom sete. Systém je schopný vytvoriť teplé a príjemné vonkajšie prostredie kdekoľvek. Tento dizajnový kúsok je vystavený v múzeu dizajnu Red Dot v nemeckom Essene. Prenosný ohrievač v neutrálnej čiernej farbe poskytuje efektívne smerované teplo a univerzálne riešenie pre vonkajšie prostredie. Modulárna konštrukcia so zabudovanými kolesami umožňuje jednoduchú manipuláciu aj v úspornejších priestoroch.Typy produktov

Galéria

Potrebujete poradiť? Napíšte nám