Súlad ideálnej protislnečnej ochrany a moderného dizajnu.

Odolávajú i extrémnym poveternostným podmienkam.

Denné svetlo a súkromie. Warema vonkajšie žalúzie prinášajú príjemnú atmosféru a klímu v rodinných domoch, bytoch, kanceláriach a verejných priestoroch, ako aj lepšiu kvalitu života. Či už pre novostavby, alebo renováciu a modernizáciu obytných priestorov. Individuálne nastavenie sklonu lamiel prináša ochranu voči slnečným lúčom, ako aj ochranu voči neželaným pohľadom.

Vonkajšie žalúzie vyrobené na mieru podľa želania klienta, danej situácie i architektonickému štýlu objektu. V štandardných i asymetrických tvaroch.

Vďaka pestrej farebnej kolekcii lamiel a vodiacich líšt (Warema collection) sú žalúzie výrazným architektonickým a dizajnovým doplnkom moderných fasád. Na želanie klientov sa prispôsobia odtieňu fasády, alebo vytvoria na budove nové optické prvky.

Veľkoplošné žalúzie s naklápateľnými a vyťahovacími lamelami v rôznych šírkach (50-100) a tvaroch lamiel (C,Z,S,ploché, Zetra). S bočným vedením hliníkovými vodiacimi lištami alebo oceľovými lankami. Ovládanie manuálne kľukou, el. motorom na tlačítko, diaľkové ovládanie, prípadne mobilným telefónom / tabletom, alebo home control systémom.

Sofistikované riešenia udávajúce trend vonkajšieho tienenia Warema, ako rohové riešenia tienenia, SenSigna – alarm systém, či VisioNeo – ochrana proti vypadnutiu.

Max. rozmery štandardných žalúzií 5000 x 5000mm, max. plocha 25m2.

"HIGHLIGHTS"

Galéria

Potrebujete poradiť? Napíšte nám