Ocenené produkty

RedDot

GRIESSER Pantograf okenice

Okenice s nožnicovým systémom posúvania/skladania s možnosťou meniť otvárací uhol panela a tým nastaviť svetelnú náladu v interiéri. V polootvorenej polohe sú odolné voči silnému vetru. Takmer všetky typy panelov môžu byť použité pre Pantograf okenice.

Spoločnosť GRIESSER získala v roku 2014 prestížnu cenu za dizajn „reddot design award“.


Detail produktu
RedDot

Sun Square AX

Spoločnosť Sun Square Kautzky vyvinula v roku 2010 pravouhlú slnečnú plachtu typ AX-40 a AX-80.

Za neobyčajný dizajn a funkčnosť získala cenu za dizajn „reddot design award“.


Detail produktu
German Design Award IF

Markilux 8800/8800 ZIP

Markíza na zimnú záhradu v nadčasovom, modernom dizajne. Okrúhly navíjací box a hranaté vodiace lišty spolu harmonizujú svojimi tvarmi k súčasnému dizajnu zimných záhrad a pergol. Keď je markíza plne vysunutá, predný výsuvný profil presne lícuje s ukončením vodiacich líšt.


Detail produktu
Markilux 1700
RedDot

Markilux 1700

Markillux 1700 výsuvná markíza zaujala medzinárodnú porotu „reddot Award“ nápaditým a štýlovým dizajnom. Svojim hladkými kontúrami a jednoduchým tvarom je markíza 1700 výborným doplnkom každej terasy a balkóna.


Detail produktu
Markilux 930
RedDot

Markilux 930

Markilux 930 je útla a elegantná markíza vďaka jednoduchej konštrukcii. Po zasunutí látky pod akýmkoľvek uhlom, sa markíza automaticky otočí do horizontálnej polohy , čím pôsobí veľmi decentným vzhľadom, za čo jej bola udelená cena „reddot Design Award“ v roku 2009.


Detail produktu
Markilux 6000
RedDot Designpreis 2007

Markilux 6000

Markilux 6000, kazetová markíza, povestná ocenením „reddot Design Award „v roku 2006, bola nominovaná na nemeckú cenu „Design Prize“ v roku 2007. Markilux 6000 predstavuje znamenitý dizajn, harmonické tvary a je vybavená inovatívnou technológiou výsuvných ramien „Bionic Tendon“, ktorá predstavuje revolučný prenos síl v ramenách a zabezpečuje optimálne napnutie látky.


Detail produktu
Markilux ES-1
RedDot IF

Markilux ES-1

Markilux ES-1, vyrobená z brúsenej nerezovej ocele, vyjadrujúcou dizajn a funkčnosť, je vlajkovou loďou produktov markilux, pravdepodobne najestetickejšou markízou na trhu. Markíza bola predstavená na“ iF Design Award“ v roku 2001 a tiež víťazom „reddot design award“.


Detail produktu
Markilux 1500
IF

Markilux 1500

Markilux 1500, polokazetová výsuvná markíza je jednou z najpopulárnejších produktov markilux pre jej jednoduchý a harmonický dizajn. Dynamicky zaokrúhlené bočné časti markízy jej dávajú vzhľad plne kazetovej markízy. Markíza 1500 bola predstavená na“ iF Design Award“ v roku 1998.


Detail produktu