Dizajn a technológia. Jednoduchá a zároveň elegantná. Markíza Markilux 930 swing je vhodná na montáž do stropu pod balkónové vyloženie. Inteligentný otočný mechanizmus udržuje markízu obzvlášť kompaktnú a s plochým subtílnym vzhľadom v zasunutej polohe. Počas výsuvu markíza zostáva najskôr v horizontálnej polohe a potom sa otočí do prednastaveného sklonu. Pomocou regulačných skrutiek v kotviacich konzolách je možné meniť sklon markízy od 5° do 80°. Uzamykací mechanizmus zabezpečuje markízu proti nadvihnutiu pri silnom vetre. Všetky látky sú vyrobené z látky sunvas, sunsilk snc, alebo visutex podľa aktuálneho vzorkovníka markilux. Maximálne rozmery sú šírka 5000mm a výsuv 3000mm. Ovládanie je štandardné manuálne nerezovou kľukou, alebo elektrickým motorom, resp. diaľkovým ovládaním.

Štandardná farba konštrukcie : biela RAL9016, metallic aluminium RAL9006, šedohnedá RAL8019, , antracit metallic 5204, slonová kosť RAL1015

Príslušenstvo : svetelný a veterný senzor, infra-červený ohrievač, Vibrabox – veterný senzor, AL konštrukcia vo farbách v RAL.

Galéria

Potrebujete poradiť? Napíšte nám