Exteriérový dizajn - projekt, nie produkt...

Nenavrhujeme predmety, ale modulárne systémy, ktoré poskytujú originálne, individuálne a prísne prispôsobené riešenia. Životné prostredie: tam, kde sa veci dejú, bývajú chaotické. Usporiadaný a zásadný projekt je pevným monolitom, ktorý odoláva náhodnosti, zatiaľ čo život okolo neho beží svojou cestou.

Jedinečný prístup, ikonická krása

Rastlina je rafinované technické dielo prírody. A práve tu, na polceste medzi kreativitou a technikou, zapustíme korene. Naša história sa začína na trhu so sadenicami, s intuíciou, ktorá z nás urobila inovátorov v tomto odvetví.

Je to spôsob, ako dosiahnuť, aby krása rastlín a funkčnosť dizajnu existovali v harmónii. Táto dokonalá rovnováha inšpirovala a dala vzniknúť všetkému ostatnému v našom sortimente: oceľovým exteriérovým doplnkom, priečkam a zástenám na ochranu súkromia, pergolám a plotom, ale aj grilovacím zariadeniam, ohniskám a vonkajším kuchyniam.

Veľmi odlišné výrobky, ale so spoločnými piliermi: minimalistický dizajn a dôraz na detail; rozsiahle znalosti materiálov a povedomie uplatňované pri ich používaní; projekty šité na mieru a jedinečnosť každého navrhovaného riešenia; výroba vecí prostredníctvom remeselného spracovania, ktoré sú skrz-naskrz talianske a zakotvené v priemyselných procesoch. Sme dizajnéri vonkajšieho času. Modularte.


Z bohatého katalógu dizajnových produktov Modularte šitých na mieru si môže architekt a klient vybrať podľa vlastných potrieb a fantázie.


Typy produktov

Galéria

Potrebujete poradiť? Napíšte nám