Dizajnové infračervené ohrievače a energeticky účinné infračervené vykurovanie


BUDRA PerfectClime - originálne infračervené vykurovanie pre ideálnu teplotu

RELAX - nový produktový rad s vysoko výkonnými infračervenými ohrievačmi s krátkymi, strednými a dlhými vlnami – teraz k dispozícií so systémom Somfy io homecontrol®!

RELAX - nová skupina produktov predstavuje mimoriadne výkonné dizajnové infračervené ohrievače so sklenenou prednou časťou alebo úplne bez vyžarovania svetla. Nový rad RELAX obsahuje produktový rad RELAX GLASS IRA/IRB IP65 - vodotesné krátkovlnné a stredovlnné ohrievače s keramickými sklenenými krytmi SCHOTT NEXTREMA® s redukciou svetla a okamžitým tepelným výkonom. Všetky ohrievače sú k dispozícií s montážou na stenu alebo pod strop, a teraz sa dajú ovládať aj vo verzii s výkonom 2200 W prostredníctvom špičkového systému rádiového ovládania Somfy io-homecontrol®. Sortiment je doplnený o nové tmavé vykurovacie telesá RELAX DARK IRC IP55. Dlhovlnné žiariče dodávajú cirkulujúcemu vzduchu rovnomerne teplo bez svetelných efektov.

Patentovaný Modulárny Systém od spoločnosti Burda WTG je jedinečný koncept na reguláciu klímy vo vonkajších priestoroch. Vodotesný systém ponúka okamžité teplo, osviežujúce chladenie a príjemné svetlo len v jednom zariadení, ktoré kombinuje výkonné infračervené ohrievače, LED svetlá a chladiace trysky. Vysokokvalitný systém pre všetky veľkosti vonkajších priestorov, ktorý možno inštalovať v ľubovoľnej kombinácii farieb, dĺžok a funkcií.

Modulárny Systém získal renomované ocenenia RED DOT DESIGN AWARD 2019 a GERMAN DESIGN AWARD 2019 za excelentný dizajn výrobku, InnovAction Award R+T ASIA 2019 a INNOVATION PRICE R+T 2018 za výnimočný dizajn, technický pokrok a príkladnú inováciu.

Nová generácia ohrievačov BURDA SMART HOME

Infračervené sálavé ohrievače - kompatibilné s io-homecontrol® a diaľkovým ovládaním Somfy

Špičková technológia io-homecontrol® je dnes štandardom v mnohých domácnostiach na celom svete. Obojsmerný rádiový systém ponúka možnosť centrálneho a bezdrôtového ovládania najrôznejších aplikácií z rôznych odborov. Okrem žalúzií, vonkajších žalúzií a markíz sú teraz k dispozícií aj sálavé vykurovacie telesá BURDA, ktoré možno jednoducho integrovať do existujúcich systémov io-homecontrol®. Sálavé vykurovacie telesá sa zapínajú a vypínajú na vlastnom kanáli a stmievajú sa vo viacerých stupňoch. Ohrievače sa dodávajú bez diaľkového ovládania pre prípad, že chcete zariadenie integrovať do existujúceho systému io-homecontrol® a už máte diaľkové ovládanie Somfy. V ponuke sú bezdrôtové ručné vysielače Somfy SITUO v najnovšej verzii s 1 alebo 5 kanálmi pre všetky nové konfigurácie.

Čo je to io-homecontrol®?

io-homecontrol® je obojsmerná bezdrôtová technológia, ktorá je už zabudovaná do zariadení v dome: strešné okno, vertikálne okno, roleta, brána, garážové dvere, vchodové dvere, poplašný systém, osvetlenie, vetranie, vykurovací systém...

RELAX GLASS io IP65 - kompatibilný s io-homecontrol®

Silné okamžité teplo s infračerveným krátkovlnným žiarením, voliteľne s výkonom 2200/3000 W. Elegantné infračervené ohrievače s keramicko-skleneným krytom SCHOTT NEXTREMA® sú vodotesné, IP65, vďaka čomu sú ideálne na použitie vo všetkých vonkajších priestoroch. Za zmienku stojí mimoriadne nízka emisia svetla s až o 95% nižším svetelným žiarením v prostredí.

Burda stanovuje štandard

Burda PerfectClime - partner pre energeticky účinnú, inovatívnu infračervenú technológiu s infračervenými ohrievačmi, krátkovlnnými infračervenými ohrievačmi a infračervenými vykurovacími telesami.

Ako líder v oblasti krátkovlnnej infračervenej technológie je BURDA PerfectClime založená na viac ako 25 rokov skúseností s výrobkami. Vývoj infračervených vykurovacích systémov spoločnosti BURDA vychádza z dnešnej a budúcej potreby inteligentných, úsporných a ekologických riešení vykurovania. Vytváranie účinného, energeticky úsporného a cieleného okamžitého vykurovania alebo chladenia je v centre pozornosti vývoja produktov spoločnosti BURDA. Výsledkom je inovatívne infračervené vykurovanie s takmer neobmedzeným využitím, optimálne prispôsobené ľuďom a životnému prostrediu.

Infračervené sálavé ohrievače

Ako lídri v oblasti infračervenej technológie kompetencie a skúsenosti BURDA v tejto oblasti jedinečné. Inovatívne výrobky predstavujú inteligentné riešenia v oblasti krátkovlnného infračerveného žiarenia - od dizajnovo tvarovaných infračervených sálavých ohrievačov vo všetkých farbách až po jedinečné kombinované systémy vykurovania a chladenia.

Vášňou spoločnosti BURDA je vytvárať efektívne, energeticky úsporné a cielené okamžité teplo, ako aj chladenie. Optimálne prispôsobené ľuďom a prostrediu tak umožňujú prakticky neobmedzené možnosti použitia.

Infračervené vykurovanie

Moderné domácnosti a pracovné priestory, rekreačné priestory a izby pre zákazníkov a hostí vyžadujú najvyššiu úroveň pohodlia. Jednou z jeho zložiek je vnútorná klíma, ktorá podporuje pohodu. Infračervené panelové ohrievače BURDA poskytujú dokonalú podporu s komfortným infračerveným vykurovaním. Vysoko účinné výkonné panely poskytujú okamžité teplo, dajú sa individuálne regulovať, sú všestranné a ich prevádzka je neuveriteľne úsporná - či už ide o módne dizajnové vykurovanie v obývacej izbe, kancelárii, obchode alebo akomkoľvek inom vnútornom priestore.

Riešenia vykurovania

Spoločnosť BURDA ponúka systémové riešenia pre rozsiahle projekty v oblasti hotelierstva, obchodu, priemyslu a verejných inštitúcií, ako aj komplexný sortiment produktov pre súkromné osoby. Zdôrazňuje mnohé výhody infračervených sálavých ohrievačov a infračervených vykurovacích panelov a poskytuje riešenie na mieru na základe analýzy projektu a potrieb.

Zohľadňuje vlastnosti, ako je výkon, teplo, diskrétne nastavenie vykurovania, diaľkové ovládanie, tmavé sálavé vykurovacie telesá, terasy alebo interiéry, výmena existujúceho vykurovania alebo doplnenie sálavých vykurovacích telies a/alebo vykurovacích panelov na priame, pohodlné a ekologické okamžité vykurovanie.

Galéria

Potrebujete poradiť? Napíšte nám