Minimalizmus v mysli...

Hrejivá pre srdce

Pergolová markíza pre milovníkov čistých línií a jednoduchej elegancie s množstvom pohodlia. Rozhodne hranatý dizajn štýlu pergoly je veľmi zreteľný a dodáva tomuto systému slnečnej ochrany pocit modernej ľahkosti. Puristický dizajn sa najlepšie ukáže večer. Dokonale integrované LED osvetlenie v kazete, vodiacich dráhach - a teraz aj v stĺpikoch a krytoch podnoží - sa dá pohodlne ovládať pomocou aplikácie a premení priestor terasy na takú svetelnú náladu, akú hľadáte. Odolná, hrejivá, chladná - vo dne aj v noci: nový štýl pergoly markilux.

  • Čistý, minimalistický dizajn
  • Maximálna šírka × projekcia 600 × 500 cm alebo 500 × 600 cm
  • mx light: inteligentné LED osvetlenie vo farebnej (RGB) a teplej bielej farbe, aj v stĺpikoch a krytoch pätiek, ako voliteľné príslušenstvo
  • markilux shadeplus v prednom profile, k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo

Chladivo pre horúce noci

Nový štýl pergoly markilux je pastvou pre oči aj za denného svetla. Pri osvetlení sa však pergola premení na skutočne jasne osvetlený doplnok, ktorý podčiarkuje jej čistý dizajn a terasu zahalí do snovej atmosféry. Ale pozor! Môže sa však stať, že spoločne strávené večery nakoniec budú trvať o niečo dlhšie, ako sa predpokladalo.

Kde je tieň, tam je teraz aj mx light

Inteligentné LED osvetlenie osvetľuje vonkajší priestor vo vlastnej príjemnej atmosfére. Každý scenár osvetlenia sa dá jednoducho a individuálne nakonfigurovať pomocou aplikácie.

Galéria

Potrebujete poradiť? Napíšte nám