Neobmedzené výhľady...

Tráviť viac času vonku a tešiť sa výhľadu na slnečnú oblohu či hviezdy - aj keď počasie nepraje... Elegantná strecha pergoly Lamaxa L50 View poskytuje spoľahlivú ochranu vďaka sklenenej streche. Poskytuje tiež chladivý tieň počas slnečných dní, s dodatočnou vnútornou alebo vonkajšou horizontálnou markízou.

Lamaxa L50 si naozaj zaslúži svoj názov “View”. Sklenená strecha zapôsobí na každého, nielen na svojho majiteľa. Výhľad na hviezdnu oblohu či bubnujúce kvapky prináša pocit bezpečia. Je to jednoducho neopísateľný pocit.

Za obzvlášť elegantné možno považovať mierny sklon skla medzi jednotlivými krokvami. To dáva kubickému dizajnu ešte väčší dôraz. Keď je slnko príliš intenzívne, stačí si zatiahnuť horizontálnu, alebo vertikálnu markízu a naďalej vychutnávať chladivý vánok letného vzduchu s nekonečnými zvukmi mesta.

Lamaxa L50 View s terasovou strechou a elegantným skleneným zastrešením ponúka maximálnu transparentnosť. Vyznačuje sa atraktívnym hranatým dizajnom a vďaka elegantnému tvaru sa dokonale integruje do vonkajšieho priestoru.

Výbava : LED osvetlenie, ohrievač, posuvné sklené dvere Solarlux SL20e, horizontálne/vertikálne tienenie s diaľkovým ovládaním prenosným ovládačom, alebo prostredníctvom smartphone cez WMS WebControl.

Samostojaca, alebo s kotvením do fasády.

  • Flexibilný systém tienenia
  • Stabilné voči vetru
  • Ochrana voči dažďu
  • Ochrana voči snehu

Maximálny rozmer 7000 x 4500mm

Galéria

Potrebujete poradiť? Napíšte nám