Drapilux akustik

Veľkopriestorové kancelárie, prednáškové sály, alebo rušné reštaurácie – hluk nie je len otravný, ale spôsobuje tiež stres, ktorý môže dlhodobo viesť až k chorobám.

Inteligentná architektúra miestností a špeciálne vybrané materiály prispievajú k zlepšeniu šumu v interiéri. Závesy, poťahové látky, obklady stien a stropov, alebo oddelovače miestností z drapilux akustik látok sú obzvlášť vhodné pre miestnosti z vysokou hladinou hluku. Zreteľné, zvuk pohlcujúce vlastnosti textílií boli osvedčené a zaradené v elaboráte vedeckých meraní. Záver : Látky drapilux akustik zabezpečujú pohodlnú a tichú atmosféru vo vnútorných miestnostiach, bez toho aby sa museli robiť kompromisy v štýle a estetickej dekorácii.

Drapilux akustik – pre príjemnú priestorovú akustiku

Zvuk je tvorený molekulami vzduchu v pohybe. Tkaná štruktúra látok drapilux akustik vytvára póry, ktoré čiastočne menia kinetickú energiu molekúl vzduchu na tepelnú energiu. To znamená, že časť intenzity zvuku sa zníži skrátením vzdialenosti, ktorou sa zvuk šíri.

Drapilux akustik – tromfy pre komerčné použitie

Trvalý hluk z pozadia môže rýchlo viesť k zníženiu koncentrácie a značnému nárastu napätia. Dokonca aj nálada človeka môže byť významne narušená nepríjemnou priestorovou akustikou. V tomto ohľade drapilux akustik pomáha vytvárať zdravé životné a pracovné priestory.

Použitie : hotely, kaviarne, kancelárske priestory, rezidenčné zariadenia, prednáškové a koncertné sály.

Galéria

Potrebujete poradiť? Napíšte nám

Pozrite si produkt v Showroome

Tento produkt sa aktuálne nachádza aj v našom Showroome.

Príďte a presvedčte sa o jeho výhodách osobne.

VIAC INFO O SHOWROOME