GLASSLINE

V KONTAKTE SO SKLOM

Spoločnosť GLASSLINE GmbH so sídlom v Adelsheime v Bádensku-Württembersku je popredným špecialistom na výrobky pre náročnú bezrámovú sklenenú architektúru.

Dizajn, bezpečnosť, kvalita a funkčnosť - syntéza týchto štyroch princípov tvorí základ, na ktorom GLASSLINE GmbH vytvára nové možnosti pre navrhovanie modernej sklenenej architektúry.

Ako popredný odborník sleduje trendy a vyvíja výrobky, ktoré budú mať budúcnosť a ktoré natrvalo ovplyvnia priemysel a rozsah aplikácií vhodných pre sklo.

Vysokokvalitné certifikované systémové riešenia v oblasti upevnenia skla, celosklenených zábradlí, bezrámových konštrukcií prístreškov, ako aj ochrany proti vetru a súkromia, reklamných plôch a zasklenia od podlahy k stropu sa tešia prvotriednej reputácii medzi architektmi, poprednými spoločnosťami a koncovými zákazníkmi v národnom i medzinárodnom meradle.

Moderný výrobný závod, rozsiahle odborné znalosti viac ako 60 špecializovaných zamestnancov a dôsledná investičná a kvalitatívna politika vytvárajú základ pre špičkovú kvalitu výrobkov Made in Germany. Ako spoločnosť riadená majiteľom kladie veľký dôraz na poskytovanie odborného poradenstva, spoľahlivú kvalitu a včasné dodávky.