Moderný a exkluzívny dizajn markízy 5010 – čísté a klasické línie kazety bez zbytočných dekorácií, harmonicky prispôsobené novému vzhľadu kotviacich konzol. Robustné výsuvné ramená s rozdielnou dĺžkou horných a dolných ramien dávajú markíze neobvyklú stabilitu a napätosť látky pri úplnom vysunutí. Bočné kryty kazety je možné vyhotoviť v kombinácii s lešteným chrómom. Všetky skrutky a základné komponenty sú vyhotovené z nerezovej ocele. Všetky látky sú vyrobené z látky sunvas, alebo látky sunsilk snc podľa aktuálneho vzorkovníka markilux. Maximálne rozmery sú šírka 7000mm a výsuv 4000mm. Ovládanie je štandardné manuálne nerezovou kľukou, alebo elektrickým motorom, resp. diaľkovým ovládaním.

Štandardná farba konštrukcie

biela RAL9016, metallic aluminium RAL9006, šedohnedá RAL8019, smotanová 5233, béžová RAL 1015, stone grey metallic – šedá „kamenná“ 5215, antracit metallic 5204

Príslušenstvo

shadeplus – výsuvný volán manuálne ovládaný kľukou, svetelný a veterný senzor, svetelná lišta, infra-červený ohrievač, Vibrabox – veterný senzor, Bionic Tendon, AL konštrukcia vo farbách v RAL.

Galéria

Potrebujete poradiť? Napíšte nám